icon world
icon blog
icon landingpage

Imprenta

Froeb-Verpackungen GmbH
Lehestener Straße 63
07343 Wurzbach
Deutschland

zastoupený:

Generální ředitel:
Dipl.-Ing. Norbert Froeb
Dipl. Kfm. Markus Froeb

Telefon 036652 - 35496 - 0
Telefax 036652 - 35496 - 19
E-Mail: aw@froeb-verpackungen.de
Web www.froeb-verpackungen.de

Handelsregister Jena
Registernummer: 202435
USt.-IdNr.: DE811526880

Odpovědnost za obsah: Dipl. Kfm. Markus Froeb
Froeb Verpackungen Sonneberg GmbH
Edelhof 5
96515 Sonneberg

Odpovědnost za obsah: Dipl.-Ing. Norbert Froeb

Telefon 03675 - 42230
Telefax 03675 - 422330
sonneberg@froeb-verpackungen.de

Handelsregister Jena, HRB 516900
USt.-IdNr.: DE329939848

Implementace webových stránek: Krystek-Vermarktung.de


Platforma Evropské komise pro řešení sporů online: www.ec.europa.eu/consumers/odr
Nejsme povinni ani ochotni účastnit se řízení o řešení sporů před spotřebitelskou rozhodčí komisí.

Vyloučení odpovědnosti
Zodpovědnost za obsah
Obsah našich webových stránek byl sestaven s maximální péčí. Nemůžeme však zaručit správnost, úplnost a aktuálnost obsahu. Jako poskytovatel služeb jsme podle § 7 odst. 1 německého zákona o telemédiích odpovědní za obsah těchto stránek v souladu s obecnými právními předpisy. Podle §§ 8-10 TMG však nejsme povinni sledovat informace přenášené nebo ukládané třetími stranami ani vyšetřovat okolnosti naznačující nezákonnou činnost. Povinnosti odstranit nebo zablokovat používání informací podle obecných právních předpisů zůstávají nedotčeny. Odpovědnost v tomto ohledu je možná až od okamžiku, kdy se dozvíme o konkrétním porušení právních předpisů. Jakmile se o takovém porušení dozvíme, okamžitě tento obsah odstraníme.

Závislost hypertextových odkazů
Naše nabídka obsahuje odkazy na externí webové stránky třetích stran, nad kterými nemáme kontrolu. Proto nepřebíráme žádnou odpovědnost za obsah zdrojů třetích stran. Za obsah odkazovaných stránek je vždy zodpovědný příslušný poskytovatel/provozovatel těchto stránek. Odkazované stránky jsou v době odkazování kontrolovány z hlediska možného porušení právních předpisů. V době odkazování nebyl nalezen žádný nelegální obsah. Neustálé sledování obsahu odkazovaných stránek není rozumné bez konkrétních důkazů o porušení právních předpisů. Takové odkazy budou odstraněny okamžitě po oznámení porušení.

autorizace
Obsah a díla na těchto webových stránkách vytvořená provozovatelem webových stránek podléhají německému autorskému právu. Reprodukce, zpracování, šíření nebo jakékoli použití mimo rámec autorského zákona vyžaduje písemný souhlas příslušného autora nebo tvůrce. Stahování a kopírování těchto webových stránek je povoleno pouze pro soukromé, nekomerční použití. Pokud není obsah těchto webových stránek vytvořen provozovatelem, jsou respektována autorská práva třetích stran. Jako takový je označen zejména obsah třetích stran. Pokud se však dozvíte o porušení autorských práv, informujte nás o tom. Takový obsah bude odstraněn okamžitě po oznámení porušení.